Meny

Grunnet koronasituasjonens utvikling og nye nasjonale smittevernstiltak med strengere krav til smittevern stenger vi for gjennomføring av gruppetimer fra og med onsdag 15. desember og inntil videre. Dette for at vi skal kunne drive smittevernfaglig forsvarlig for våre medlemmer.


Vi som treningssenter er pålagt å begrense aktiviteter som har stort potensial for smittespredning. Pr dags dato har vi ikke erfart smitte på senteret, og vi oppfordrer alle våre medlemmer til å følge smittevernsanbefalinger.

  • Vask hender og apparater etter bruk
  • Hold avstand til andre medlemmer
  • Vær hjemme hvis du har symptomer på smitte (f.eks. feber, hoste, vondt i halsen, hodepine).

Ønsker du informasjon om hvilke dager og tidspunkter senteret er mest besøkt? Besøksmonitoren viser deg hvordan kapasiteten er på de ulike dagene og tidspunktene på senteret.

BLI EN STERKERE UTGAVE AV DEG SELV!

Bli medlem!